Social Course (3.1.2) - en to ar translation catalogue (50 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Previous
ar: السابق

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Groups
ar: مجموعات

en: Author
ar: المؤلف

en: Closed
ar: مغلق

en: Description
ar: الوصف

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: On
ar: في

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Save
ar: حفظ

en: Text
ar: نص

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Attachment
ar: المرفق

en: Continue
ar: متابعة

en: Files
ar: الملفات

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Roles
ar: الأدوار

en: Published
ar: منشور

en: Group ID
ar: معرف مجموعة

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Video
ar: فيديو

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Finished
ar: اكتمل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
