Social Event Invite Flow (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Value
it: Valore

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Email
it: E-mail

en: Node
it: Nodo

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: CSV file
it: File CSV

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Reply to
it: Rispondi a
