Social Event Invite Flow (1.0.0-beta5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Node
ne: नोड
