Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: On
af: Op

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Post
af: Posstuk

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Other
af: Ander
