Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: On
az: Aktiv

en: Image
az: Şəkil

en: ID
az: İD

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Other
az: Digər

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Cron ran successfully.
az: Cron uğurla yerinə yetdi.

en: Cron run failed.
az: Cron uğursuz oldu.
