Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Post
is: Postur

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Other
is: Annað

en: Cron ran successfully.
is: Cron koyrdi sum ætlað.

en: Cron run failed.
is: Cron koyring miseydnaðist
