Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
