Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: On
ka: ჩართვა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Post
ka: პოსტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Other
ka: სხვა
