Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Other
ku: هیتر

en: Cron ran successfully.
ku: کارگێڕ بە سەرکەوتوویی هەڵسووڕا.

en: Cron run failed.
ku: کارگێڕ سەرکەوتوو نەبوو.
