Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: On
hi: चालू

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 1 minute
hi: 1 मिनट

en: Cron ran successfully.
hi: क्रॉन चल गया

en: Cron run failed.
hi: क्रोन चलन विफल
