Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Cron ran successfully.
cs: Cron byl úspěšně spuštěn.

en: Cron run failed.
cs: Spuštění cronu selhalo.

en: Social media
cs: Sociální média
