Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: On
de: An

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: Client ID
de: Client-ID

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: 1 day
de: 1 Tag

en: Enabled?
de: Aktiviert?

en: 5 minutes
de: 5 Minuten

en: 10 minutes
de: 10 Minuten

en: 15 minutes
de: 15 Minuten

en: 30 minutes
de: 30 Minuten

en: 6 hours
de: 6 Stunden

en: 1 minute
de: 1 Minute

en: Twitter settings
de: Einstellungen für twitter

en: Cron interval
de: Cron-Intervall

en: Cron ran successfully.
de: Cron-Lauf erfolgreich.

en: Cron run failed.
de: Cron-Lauf fehlgeschlagen.

en: Facebook settings
de: Facebook-Einstellungen

en: App ID
de: App-ID

en: Social media
de: Social Media

en: Access Token
de: Zugriffs-Token

en: App Secret
de: App-Secret

en: Access Token Secret
de: Geheimer Zugriffs-Token

en: Post Format
de: Inhaltsformat
