Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: On
et: Sees

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Cron ran successfully.
et: Cron'i töö lõppes edukalt.

en: Cron run failed.
et: Cron'i töö ebaõnnestus.
