Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: Cron ran successfully.
fi: Cron-ajo onnistui.

en: Cron run failed.
fi: Cron-ajo ei onnistunut.
