Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: On
hr: Uključi

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Cron ran successfully.
hr: Cron uspješno izveden.

en: Cron run failed.
hr: Cron nije uspio.
