Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: Cron ran successfully.
jv: Cron uwis sukses dilakokaké.

en: Cron run failed.
jv: Cron gagal dilakokaké.
