Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: On
mr: वर

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Off
mr: बंद

en: 1 day
mr: १ दिवस
