Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: On
pl: Włączony

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: Twitter settings
pl: Ustawienia Twittera

en: Cron ran successfully.
pl: Zadania cron zostały pomyślnie wykonane.

en: Cron run failed.
pl: Nie udało się wykonać zadań cron.

en: Facebook settings
pl: Konfiguracja Facebooka

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: App Secret
pl: Sekretne hasło dla aplikacji
