Social Feed Aggregator (8.x-4.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು
