Social Feed Aggregator (8.x-4.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Other
sq: Tjetër

en: Cron ran successfully.
sq: Cron është ekzekutuar me sukses.

en: Cron run failed.
sq: Ekzekutimi i cron dështoi.
