Social Feed Aggregator (8.x-4.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: On
lt: Įjungta

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Other
lt: Kiti

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko

en: Cron run failed.
lt: Cron paleidimas nepavyko
