Social Feed Aggregator (8.x-4.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: On
uk: Увімкнено

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: 1 day
uk: 1 день

en: Other
uk: Інше

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Cron ran successfully.
uk: Крон успішно запущено.

en: Cron run failed.
uk: Невдалий запуск крону.

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Access Token
uk: Токен доступу
