Social Feed Aggregator (8.x-4.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: On
ar: في

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Other
ar: آخر

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: Cron ran successfully.
ar: اكتمل مجدول الأعمال (كرون) بنجاح.

en: Cron run failed.
ar: فشل عمل كرون.
