Social Feed Aggregator (8.x-4.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Other
eo: Alia

en: Cron ran successfully.
eo: Cron funkciis sukcese.

en: Cron run failed.
eo: Cron malsukcesis.
