Social Feed Aggregator (8.x-4.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: 1 day
kk: @count күн

en: Other
kk: Басқа

en: Cron ran successfully.
kk: Cron ойдағыдай жүріп жір.

en: Cron run failed.
kk: Cron іске қосалмады.
