Social feed fetcher (8.x-1.0-beta13) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: On
vi: Bật

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Feed type
vi: Loại nguồn tin

en: Other
vi: Khác

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 10 minutes
vi: 10 phút

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: Cron ran successfully.
vi: Chạy cron thành công.

en: Cron run failed.
vi: Chạy cron hỏng.
