Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enable
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Cron ran successfully.
az: Cron uğurla yerinə yetdi.

en: Cron run failed.
az: Cron uğursuz oldu.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
