Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
