Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enable
ast: Activar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Post
ast: Espublizar

en: Page
ast: Páxina

en: Other
ast: Otru
