Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം
