Social Geolocation (3.0.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Tags
bs: Tagovi

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Location
bs: Lokacija

en: Address
bs: Adresa

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
