Social Geolocation (3.0.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Tags
hr: Oznake

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Location
hr: Lokacija

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Unit of measurement
hr: Mjerna jedinica

en: Asc
hr: Uzlazno
