Social Geolocation (3.0.4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Tags
bg: Таг

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Location
bg: Местоположение

en: Address
bg: Адрес

en: Apply
bg: Търси
