Social Geolocation (3.0.5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
