Social Geolocation (3.0.5) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Tags
vi: Thẻ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Default
vi: Mặc định

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Location
vi: Vị trí

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Unit of measurement
vi: Đơn vị đo

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
