Social Geolocation (3.0.7) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
