Social Geolocation (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Block
hu: Blokk

en: Location
hu: Helyszín

en: Desc
hu: Csökk

en: Upcoming events
hu: Közelgő események

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Google Maps API key
hu: Google Térkép API kulcs

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Social
hu: Közösségi

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
