Social Geolocation (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
