Social Geolocation (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Block
ro: Bloc

en: Location
ro: Locația

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
