Social Geolocation (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Block
az: Blok

en: Location
az: Məkan

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
