Social Geolocation (8.x-1.0-alpha6) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Block
is: Blokk

en: Location
is: Staðsetning

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
