Social Geolocation (8.x-1.0-alpha7) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Content type
da: Indholdstype

en: Block
da: Blok

en: Location
da: Lokation

en: Desc
da: Faldende

en: Upcoming events
da: Kommende begivenheder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Google Maps API key
da: Google Maps API-nøgle

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
