Social Geolocation (8.x-1.0-alpha7) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Block
it: Blocco

en: Location
it: Posizione

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
