Social Geolocation (8.x-1.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Block
sk: Blok

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Upcoming events
sk: Budúce udalosti

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Google Maps API key
sk: Kľúč Google Maps API

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
