Social Geolocation (8.x-1.0-alpha9) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Block
he: בלוק

en: Location
he: מיקום

en: Desc
he: יורד

en: Upcoming events
he: אירועים מתוכננים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Unit of measurement
he: יחידת מדידה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
