Social Geolocation (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Block
fa: بلوک

en: Location
fa: مکان

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Unit of measurement
fa: واحد اندازه‌گیری

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
