Social Geolocation (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Block
fr: Bloc

en: Location
fr: Emplacement

en: Upcoming events
fr: Evènements futurs

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Google Maps API key
fr: Clé d'API Google Maps

en: Offset
fr: Décalage

en: Unit of measurement
fr: Unité de mesure

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal

en: Geolocation
fr: Géolocalisation
