Social Geolocation (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Content type
id: Jenis konten

en: Block
id: Blok

en: Location
id: Lokasi

en: Upcoming events
id: Acara yang akan datang

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
