Social Geolocation (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Block
ar: الصندوق

en: Location
ar: الموضع

en: Desc
ar: تنازلي

en: Upcoming events
ar: الفعاليات القادمة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Cache options
ar: خيارات التخزين المؤقت

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
