Social Geolocation (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Block
gl: Bloque

en: Location
gl: Localización

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
